החוגים שלנו

yin-yoga

יוגה

או שאולי תנו לעצמכם זמן לגוף ולנפש באמצעות שיעור יוגה שיסייע לכם גם להכיר את עצמכם טוב יותר. רוגע, שלווה, מדריכים מוסמכים ובעיקר עם המון רצון לעזור ולסייע לכם להשיג את מה שחיפשתם ולא מצאתם.

pilates2

פילאטיס

שפרו את שרירי הליבה ואת היציבה שלכם באמצעות שיעור פילאטיס

image1470917400

זומבה

בואו לקחת חלק בחוויה מסוג אחר לצד טובי מדריכות הזומבה של SPT עתלית. באמצעות הריקוד המשגע את כל העולם תוכלו גם אתם לשיפור קורדינציה ולחוש את ההנאה לצלילי כל סוגי המוזיקה המערבית לטינית ועל הדרך? גם לשרוף לא מעט קלוריות.

33333

TRX בקבוצות

על שיעורי הtrx שלנו כבר שמעתם? במסגרת האימונים הפונקציונאליים, יעניק לכם הסטודיו את כל תשומת הלב ויסייע לכם להפעיל כמה שיותר שרירים כנגד משקל גוף באמצעות 2 רצועות הפלא.

8788

אירובי ואירובי דאנס

אימון שמטרתו לשרוף אנרגיה, לשפר סבולת לב ריאה, קורדינציה ועוד לא מעט מטרות שיהפכו את האימון הזה לריקוד בלתי נגמר שידרוש מכם הרבה וישיג מכם את הגוף החטוב!!!

76566

התעמלות בונה עצם

ייחודיות שלנו והלב לסייע לכן, להילחם במחלת האוסטופורוזיס, להקטין את דלדול העצם ולעצור את בריחת הסידן. חשוב לציין כי אימון זה מותאם לכלל האוכלוסיות ובפרט לקהל המבוגר.

7

פעילות לגיל הזהב

שיעורים שמטרתם להעניק יציבה, שמירה על צפיפות עצם, הורדת לחץ דם, ירידה בשומנים בדם לרבות שיפורים של סבולת לב ריאה והכול באמצעות אימון המותאם אישית לגיל השלישי.

888

ג'ודו לילדים

לשפר את הביטחון העצמי, את החשש ואת הפחד מלהתהלך ברחובות להשאיר מאחור והכול באמצעות לימוד אמנות לחימה הנחשב פופולארי מאוד בקרב כלל האכלוסיה ומוגש לכל האנשים המחפשים שקט וביטחון במצבים מסוכנים או מיוחדים.

kangoo+jumps+2

קונגו ג'אמפ

כן, שמעתם נכון, זוג נעליים מחוללות מהפכה, מבנה סוליה קשתי המאפשר פיזוז על כל הרחבה והנה, גם אתם תוכלו ליהנות מעכשיו משרירי ליבה ויציבה חזקים ובעיקר מגוף חטוב להפליא. שיעור שאורכו שעה ומותאם לכל אכלוסיה באשר היא לרבות הסובלים מפריצות דיסק ולמה? כי הקפיצות למעשה מסייעות בפיזור עומס ובלימת הזעזוע בפגיעה בקרקע.